Yarar Asansör | KONYA
  • image

MEHMET YARAR KİMDİR ?

Mehmet Yarar Asansör San. Tic. Ltd. Şti. 1998 yılında kurulan firmamız bu güne kadar hep ilklere ve sayısız başarılara imza atmıştır. Yoğun nufus artışına parelel olarak inşaat artışı ile asansör vazgeçilemez bir unsur haline gelmiştir.2014 yılı Kuruluşumuzdan itibaren tüm hizmet faaliyetlerimizde kalite anlayışını hedefleyip bunu gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik. Bu amaçla devamlı atılımlar yapan Mehmet Yarar Asansör San. Tic. Ltd. Şti. hızla gelişmekte olan asansör teknolojilerini takip ve transfer ederek, kendi bünyesinde uygulamak için asansör malzeme üreticisi firmalar ile antlaşmalar yapmış böylece, kademesiz hızlı, tam otomatik asansörlerin montajını kendi yetiştirdiği teknik eleman ve kadroyla garantili bir şekilde hizmet vermeyi devam etmektedir. Yürütmekte olduğumuz asansörlerin bakım arızası ve montajı hizmetlerinde, sektörümüzün lideri olmak. Kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileşmesini sağlayarak, eğitimli personel ve kaliteli ürün anlayışıyla tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak.

MİSYONUMUZ

İş ortaklarımızın beklentilerini aşan kaliteli hizmet vermek İş ortaklarımızın güven ve samimiyetini kazanmak İş ortaklarımıza yaratıcı çözümler sunmak Şirket kaynaklarını, bugünün ve yarının gereksinimlerini karşılayacak şekilde yönlendirmek Yurtiçi ve yurtdışı tedarikçilerden temin edilen ürün ve hizmetlere değer ekleyerek iş ortaklarımıza sunmak Çalışanlarına fırsatlar ve kendilerini ispatlayacakları görevler vermek, yaratıcılığa teşvik etmek Tüm personelimizle birlikte toplumun refahı ve mutluluğu için çalışmak.

  • image
  • image

VİZYONUMUZ

Asansör sektöründeki rekabet koşullarının ve bilinç düzeyi artmış iş ortaklarının değişen istek ve beklentileri neticesinde;Mehmet Yarar Asansör ürünlerinin ve sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesi gerektiğinin bilinci içerisindedir.Mehmet Yarar Asansör , asansör sektöründeki beklenti ve talepler doğrultusunda tecrübe ve konuya uzman bakışıyla asansör projelerini objektif biçimde değerlendirmektedir.İş ortaklarımızın asansör projelerindeki başarılarını, kendi başarımız olarak görmekte ve dinamik, yenilikçi, gelişimci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak günlük değil, sürekli iş ortaklığı ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini yaratmaya çalışmaktadır.Asansörde, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Samimiyet” vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.Mehmet Yarar Asansör , bu değerlere bağlı kalarak; sektörün en iyileri arasında yerini sağlamlaştıracaktır...

    Biz Yaptık...